بازرگانی شيميايی سم آوران ايليا، شرکت سهامی خاص، در سال ۱۳۸۷ تأسیس شده است. زمینه ی فعالیت این شرکت، واردات و فروش آفت کش های مورد استفاده در کشاورزی در بازار نهاده های کشاورزی ایران می باشد.
سرمایه ی این شرکت، کارکنان این شرکت هستند که در بخش مدیریت، بازرگانی و فنّی از دانش آموختگان رشته ی گیاه پزشکی با تجربه ی کار در زمینه های مرتبط با واردات، ثبت، بازاریابی و فروش آفت کش های مورد استفاده در کشاورزی می باشند. در بخش های مالی، حسابداری و اجرائی از همکاری افراد باتجربه و در زمینه های گوناگون از راهنمائی مشاوران خبره بهره مند است.
هدف، برآوردن نیاز شرکای تجاری و بازرگانان نهاده های کشاورزی در سراسر ایران با ارائه ی محصولات باکیفیت و بسته بندی مناسب، تأمین حاشیه ی سود پایدار و برآوردن بخشی از نیاز بازار نهاده های کشاورزی ایران به آفت کش های مورد استفاده در کشاورزی می باشد. بر همین اساس، محصولات بازرگانی شیمیایی سم آوران ایلیا، به شکل پایدار صرفا توسط نمایندگان مجاز این شرکت به فروش می رسد و حق فروش، مطابق با توافق نامه های رسمی تحت هر شرایطی برای ایشان محفوظ است.
خط مشی این شرکت در راستای دستیابی شرکای تجاری و نمایندگان به اهداف مورد توافق استوار است. گزینش تعداد محدود شرکای تجاری و نمایندگان توسط بازرگانی شیمیایی سم آوران ایلیا، فروش انحصاری در شرایط رقابتی بازار نهاده های کشاورزی ایران را برای ایشان آسان تر می سازد.
از آنجایی که بازرگانی شیمیایی سم آوران ایلیا و مدیران آن تابعیت ایرانی دارند و مجوزهای لازم برای فعالیت را از دستگاه های دولت جمهوری اسلامی ایران دریافت کرده اند، تمامی فعالیت های بازرگانی و فنی این شرکت، از جمله قراردادها و خریدهای خارجی، چه در ایران و چه در خارج از ایران، با افراد حقیقی و حقوقی ایرانی یا خارجی، مطابق با سیاست ها، مقررات و دستورالعمل های سازمان حفظ نباتات، سازمان توسعه ی تجارت، گمرک ایران، سازمان امور مالیاتی و هر وزارتخانه، سازمان، ارگان و نهادی که پیش یا پس از فعالیت به نوعی با آن مرتبط شود، می باشد.
بازرگانی شیمیایی سم آوران ایلیا در گزینش تأمین کنندگان خارجی آفت کش ها بسیار سختگیرانه عمل می کند. تأمین کنندگان ملزم به رعایت کلیه ی سیاست ها، مقررات و دستورالعمل های سازمان حفظ نباتات، سازمان توسعه ی تجارت و گمرک ایران بوده و ارائه ی هرگونه گواهی های ثبت، پروانه های ساخت، اسناد بازرگانی، مدارک کنترل کیفی و سایر گواهی ها یا تعهدنامه های مورد درخواست سازمان های مذکور یا بازرگانی شیمیایی سم آوران ایلیا را می پذیرند. اعتماد به تأمین کنندگان بخاطر همکاری های طولانی مدت، مانع از بررسی های جامع و چندجانبه ی کیفی آفت کش ها پیش از خرید، هنگام واردات و پس از فروش از سوی بازرگانی شیمیایی سم آوران ایلیا نمی شود.
از طرفی دیگر، پایبندی بازرگانی شیمیایی سم آوران ایلیا به قراردادهای نمایندگی انحصاری و شرایط سودآوری دوطرفه، مانع از ورود هر شرکت دیگر به جمع محدود تأمین کنندگان این شرکت می شود و از این بابت منافع ایشان تأمین می گردد.
تولید محصول سالم و حفظ محیط زیست، دو اصل مهم در انتخاب آفت کش های مورد استفاده در کشاورزی و سطح کیفی آن ها توسط بازرگانی شیمیایی سم آوران ایلیا برای ثبت، واردات و فروش در بازار نهاده های کشاورزی ایران است. با تکیه بر این دو اصل، کشاورزی پایدار و حفظ امانت نسل های بعد تحقق می یابد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Linkedin
بالا